O nás

Hlavní oblastí činnosti skupiny firem Advers je vývoj a sériová výroba zařízení prodávaného pod obchodními značkami „Teplostar“, „Planar“ a „Binar“. Toto zařízení zajišťuje spolehlivý provoz dopravních prostředků při nízkých teplotách (do -50°С). Prodej výrobků společnosti Advers na evropských trzích provádí firma Planar s.r.o., Česká republika.

V současné době nabízí firma Planar  s.r.o., tyto výrobky:

- teplovodní topení „Teplostar“, určené pro ohřev paliva před startem dieselových motorů v automobilech, traktorech a lodích, a teplovodní topení  „Binar“ pro naftové a benzínové motory osobních a užitkových automobilů.

- teplovzdušné topení „Planar“, určené pro ohřev vzduchu v kabině řidiče a různých omezených prostorech v automobilu.

Výrobky nabízené firmou Planar s.r.o., mají všechny potřebné certifikáty, což dokazuje jejich kvalitu a spolehlivost.

Teplovodní topení „Teplostar“ a „Binar“  i  horkovzdušné topení „Planar“ zajišťují pohodlí, teplo a bezpečnost pro Vás i Váš dopravní prostředek v zimních podmínkách.

Všechny výrobky společnosti Advers jsou výsledkem vlastního vědeckotechnického vývoje. Řešení hořáků u výrobků značek „Teplostar“, „Planar“ a „Binar“ jsou chráněna 15 patenty.

Společnost Advers ručí za bezporuchový provoz svých výrobků po dobu 2 let ode dne prodeje za podmínky dodržení všech pravidel týkajícíchse provozu, dopravy a skladování.

Planar s.r.o.

IČ: 24259438
DIČ: CZ24259438

Sídlo:
193 00 Praha, Horní Počernice
Ve Žlíbku 1800/77
Areál skladů Big Box, budova B5
tel: 777 719 091

Pondělí -Čtvrtek 9-16 hodin.

Pátek 9-15 hodin.

omezený provoz, prosím volat předem.